Google+

8 Mayıs 2011 Pazar

Acoustic (2010) Bakery Attack [C.N.Blue Jong Hyun & Min Hyuk]

Acoustic filmi 3 bağımsız kısa hikayeden oluşan bir omnibus filmdir. C.N.Blue üyelerinden Lee Jong Hyun ve Kang Min Hyuk 2. bölüm olan Bakery Attack'te rol almaktadır. Bakery Attack, asabi gitarist Jong Hyun ile saf baterist Min Hyuk'un bir fırıncı ile karşılaşmalarından sonra başlarına gelen gerçek birer müzisyen olma maceralarını konu alıyor.


C.N.Blue üyeleri Min Hyuk ve Jong Hyun'un ilk oyunculuk deneyimleri olması açısından tüm Boice'lar (hayran grubuna verilen ad) için önemli bir film. Fazla bir şey vadetmiyor. Bir kısa film ne kadar anlamlı olabilirse o kadar anlamlı ama sırf Min Hyuk şekerciğinin saflığını görmek için bile izlenir.


Fragman:Filmin 2. bölümü olan Bakery Attack kısmının indirme linkleri: 


3 bölümü indirdikten sonra bir birleştirme programı yardımıyla birleştirmeniz gerekiyor. Ben FSJ (File Splitter & Joiner) kullanıyorum mesela ama başka programlar da var HJSplit gibi. Seçim sizin. Birleştirince tek video haline gelecek, böylelikle altyazısıyla izleyebilirsiniz. Sorun olursa yukarıdaki İletişim kısmından bana mesaj gönderin, yardımcı olurum :)

Maalesef videonun indirme linkleri silinmiş. Filmin tamamını indirip onunla uyumlu olan altyazıyla izleyebilirsiniz.

0 yorum:

Bunlar da ilginizi çekebilir: