Google+

25 Şubat 2011 Cuma

Bir Düğünün Olmazsa Olmazları :)

(Üstüne tıklayarak büyük halini görebilirsiniz)

Yukarıdaki SM Entertainment müdürünün düğün fotoğrafını ilk nete düştüğü gün görmüştüm ama fazla incelememiştim. Super Junior üyelerinin tuhaf hareketlerini fark etmek için incelemeye lüzum yoktu zaten :) SNSD üyeleri ise her zamanki "cici kız" pozlarını veriyorlardı. SHINee'nin Minho'su ve Taemin'i yine sevimliydiler. TVXQ'nun dağılmasından sonra geriye kalan iki üyesi Yunho ve Changmin de gayet normal duruyordu. Bakıp geçtim yani kısacası. Lakin dün Super Junior araştırmalarıma son sürat devam ederken tekrar karşıma çıktı ve bu sefer gülmekten bir haller oldum :D Super Junior üyelerini tek tek ayırıp altına yorum eklemişler. Türkçeleştirip bloğuma ekleyeyim de beraber gülelim dedim :)

*Düzeltme: Dinozor "o" ile yazılıyormuş, rezillik diz boyu  :/

Bu da orijinal hali:
Kaynak: boks @tumblr

En çok da Uçmuş Nedime Zhou Mi'ye güldüm :D Bilmeyenler için ekleyeyim, takma adıyla Mimi Super Junior M üyesi bir Çinli. İkinci favorim ise meşhur psikopat bakışıyla Kyuhyun oldu :D Kendisi ilk defa bir fotoğrafta o pozu vermiyor. Buyurun elimdeki "Alemsin Kyu" adı altında toplu Kyuhyun fotoğrafları:

Gider ayak bir de dünden beri kesintisiz dinlediğim Super Junior şarkısını paylaşayım ^^ Parçanın adı 진심 (All My Heart). Klibi yok ama aşağıdaki videoda kimin hangi kısmı söylediğini görebilirsiniz:


~~Oci novana nannana nannana nanna :)

Ek Bilgi: All My Heart Super Junior lideri Leeteuk (Normal İnsan) ve SuJu M üyesi Henry (İfade Canavarı) tarafından bestelenmiş :)


Yeni bir yazıda buluşmak üzere, hoşça kalın ^^

2 yorum:

Selin dedi ki...

Şu gripli halimle nasıl güldüm anlatamam. Bayıldım resme :D Konuya adını veren resimden bahsediyorum.
Ellerine sağlık iyi ki bizimle paylaşmışsın  :)

kendisi dedi ki...

Aaa çok geçmiş olsun çingu, en kısa zamanda iyileşirsin umarım :) Ben de amma gülmüştüm ilk gördüğümde. Hepsi ne tuhaf pozlar vermiş öyle! Benim düğünümde de mutlaka böyle tipler olmalı :P

Paylaşımımı beğenmene sevindim, teşekkür ederim^^

Bunlar da ilginizi çekebilir: